2

Lääne Elu paberleht laupäeval, 21. juunil

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Le 20140621* Praxise koostatud analüüs soovitab Läänemaa koolide arvu märkimisväärselt piirata. Analüüsis selgub, et Läänemaal võiks koole olla poole vähem kui praegu.

* Vjatšeslav Leedo leiab, et Eesti vabariigi valitsus on valetanud inimestele ligi 20 aastat, et tuleb Saaremaa sild.

* Läänemaa piimatootjaid ähvardab trahv. Viimast aastat kehtiva eurokvoodi ületamine võib kaasa tuua kümnetesse tuhandetesse ulatuvad trahvid.

* Haapsalu linnavolikogu lubas Läänemaa haiglal ja Põhja-Eesti regionaalhaiglal alustada liitumisläbirääkimisi.

* Lääne praosti Tiit Salumäe sõnul on kooseluseaduse eelnõu rahva enamuse tahte vastane. Loe, mida arvab praost eelnõud kaitsnud riigikogulasest Neeme Suurest.

* Haapsalu raudteejaama peasaalis on arhitekt Maris Kerge ja fotograaf Stina Kase koostöös loodud fotonäitus eesti balletilegendidest, kus paari moodustavad hiljuti loodud portree ja artisti ajalooline rollifoto.

* Persoonilugu tänavu Läänemaale võidutule toovast naiskodukaitsjast Eda Tammest.

* Aivo Paljasmaa jalgpallikommentaar.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
YX
YX

Rahvahääletus pooldas kooseluseadust-,öelda võib paljugi,aga jääb vaid üle käsi laiutada.Lp. härra Salumäe on kindlasti õigel teel….Kuigi on ka lahkemaid ja tolerantsemaid kirikuga seotud tegelasi,nagu näiteks hiljuti Soome külaline.

kodanik
kodanik

Kui Läänemaa piimatootjaid ootab trahv, siis peaks Lääne Maavalitsus + Eesti riik neid selle probleemi keskmes toetama ja leidma lahendusi, et meie väheseid maal asuvaid ettevõtjaid ja talupidajaid ei nöögitaks.

wpDiscuz