1

Haapsalu linnavalitsuses alustas tööd uus lastekaitse peaspetsialist

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Täna alustas Haapsalu linnavalitsuse sotsiaalosakonnas lastekaitse peaspetsialisti ametikohal tööd Külli Sööt, teatas linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbus.

Augustis toimunud kooli sotsiaaltöötaja konkursile esitas avalduse viis soovijat, kelle hulgast leiti ka inimene lastekaitse peaspetsialisti ametikohale.

Haapsalu linna sotsiaalosakonna juhataja Eve Lemmsalu sõnul sai Külli Söödi valituks osutumisel määravaks tema varasem töökogemus kohalikus omavalitsuses ja kogemused sotsiaalvaldkonnas.

Lastekaitse peaspetsialisti tööülesanneteks on muuhulgas lastekaitse ja lastehoolekande ennetavate tegevuste korraldamine ja planeerimine, laste õiguste kaitsmisel eeskosteasutuse ülesannetest tulenevate toimingute teostamine, laste hoolekande korraldamine ja järelevalve, alaealiste komisjoni ja politsei tööst tulenevate toimingute teostamine ning lastehoolekandekomisjoni töö koordineerimine.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Diana+Moltšanovs
Diana+Moltšanovs

Väga korralik spetsialist kalle juurde me ka pöördusime.

wpDiscuz