Novosjolovi olümpia lõppes avamatšiga

Nikolai Novosjolov kaotas meeste epeevehklemise olümpiaturniiril Seth Kelseyle 11:15 ja langes turniirilt välja.

Novosjolov pääses teise ringi ilma matšita. Ameeriklane Seth Kelsey alistas avaringis hiinlase Guojie Li torgetega 8:7.

Kelsey läks Haapsalu vehkleja vastu esimeses kolmandikus juhtima 5:3. Teisel kolmandikul sooritas kumbki vehkleja 6 torget ja kolmele viimasele minutile läks Novosjolov vastu 9:11 kaotusseisust.

Vastane kasvatas aga edu veel ja võitis lõpuks 15:11.

7 Kommentaari
Tont.
11 aastat tagasi

IGAL inimesel on paremaid ja halvemaid aegu- nii nagu ka hr. Novosjolovil. Kui Kanepi mõnda turniiri ei võida,saab ta jälle (samadelt ?) anonüümsetelt kommijatelt sõimata. Pole sellist inimest,kes ainult võidaks,samas on mainitud sportlased võitnud palju rohkem,kui kaotanud. Ja peale neid tuleb kahjuks tykk tühja maad- nagu ka Veerpalu puhul. Unustatakse,et Veerpalu on kahekordne OLÜMPIAVÕITJA. Olen kindel,et nii Nikolail kui Kaial on ees veel palju võite.

Juku

Riigikogu esileedi Ene Ergma lubas, et Nikolai Novosjolov pidi võitma olümpial kulla!?
Kus see kuld jäi?
Vanatõdrukul palju raha, riputab ise oma kopsaka riigikogu liikme palggast Nikolaile “OLÜMPIAKULLA” kaella Toompea platsil riigikogu ees.

Ära hõiska enne õhtut Ene!

haapsalust

on ikka natuke uhkem tunne ka,et kodulinnast mees olympial.tänud sellise poja kasvatajale.

fänn

Ikkagi tubli, et valudest hoolimata võistlema läks! Medalit riputasid talle kaela ajakirjanikud, ta ise ei ole kiitleja mees.
Eestlased on nii medalitega ära hellitatud oma väikese rahvaarvu kohta, et olekski aeg kainenemiseks ehk nulliringiks.