Haapsalu noored laskurid said meistrivõistlustelt kaks medalit

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Eesti noorte meistrivõistlustel õhkrelvalaskmises said haapsallased kodutiirus kaks võistkondlikku medalit.

Haapsalu tüdrukute õhupüstolivõistkond koosseisus Ana–Laura Kaasik, Regina Lukk ja Kaisa Kuusk said Viljandi järel teise koha.

Teise Haapsalu medali, pronksikarva, võitsid noormehed õhupüssiharjutuses. Võistkonnas olid Kristjan Tiitsma, Reio Tapner ja Argo Hansen. „Hõbe jäi ainult kaheksa silma kaugusele,” ütles lasketreener Mati Seppi.

Üksikarvestuses tegi kõige muljetavaldavama tulemuse teistest noorem Kerli Neljas, kes laskis õhupüstolivõistlusel 334 silma ja oli viies.

„Panete tähele, Kerli oli meie parim, aga püstolivõistkonnas teda ei olnud. Tunnistan ausalt, tema nii hea laskmine oli kõigi jaoks üllatus, ei osanud seda võistkonda kokku pannes ennustada,” ütles Seppi.

Kaheksas oli Ana–Laura Kaasik 329 silmaga ja üheksas Regina Lukk. „Ana–Laura oli tegelikult viimase seeriani medalikonkurentsis, aga lõpp läks käest,” ütles Mati Seppi.

„Individuaalse medalini seekord ei küündinud, tegelikult ei küündinud ka eelmisel aastal,” tõdes treener.

Ebaõnnestus Haapsalu püstoli–noormeeste võistkond, mis sai 6. koha. „Kõik polm poissi lasid alla oma võimete. Medal jäi 30 punkti kaugusele ja oleks normaalse laskmisega täiesti reaalne olnud. Pärast arutasime, ei teagi, mis valesti läks,” nentis Seppi.

Noorteklassis võistlesid kuni 18aastased. Järgmine suurem laskmisvõistlus tuleb Haapsalus 20.–21. aprillil, kui üle pika aja peetakse Eesti C–klassi ehk kuni 14aastaste meistrivõistlused.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments