Lihula spordikool tekitab treenerites vastakaid tundeid

Lääneranna valla spordikool hakkab majandama ka uut spordihoonet, mille ehitamiseks tuli vana lammutada. Urmas Lauri

Lääneranna valla spordikool hakkab majandama ka uut spordihoonet, mille ehitamiseks tuli vana lammutada. Urmas Lauri

Lääneranna vallavalitsus soovib rajada spordikooli, mis koondaks kõik valla spordiringid; treeneritel on kooli rajamise suhtes erinevad seisukohad.

Lääneranna vallavanem Mikk Pikkmets ütles, et spordikooli rajamine on vajalik, et spordialad oleksid ühtselt majandatud. Seni on treeningud käinud kooli juures spordiringides või MTÜna tegutsevates klubides.

Pikkmetsa sõnul koonduksid spordikooli alla kõik need alad, kus on olemas treeneri kutsega eestvedajad – lauatennis, maadlus ja jalgpall. Peale selle tahab vallavalitsus kooliga liita ka korvpalli- ja kergejõustikutrennid, mis samuti vallas toimuvad.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kera
Kera

Veel mõtteainet. Pärnu Postimehel artiklis väideti, et Lääneranna vallas on tegutsemas kuus! treenerikutsega isikut. Väga tore ja vastab ka tõele aga nende treenerite tegevusalad on : ratsutamine, vibulaskmine, vehklemine, lauatennis, korvpall ja maadlus. Ma näen siin vähemalt kahte, kui mitte kolme ala mille treeninggrupile ei ole lähitulevikus või siis üldse mitte kasu spordikooli loomisest.

Läänlane
Läänlane

Edu, Janar.

jo jo
jo jo

Sõber…. Kas järgmisena oled Lihula sõjakooli juhataja.

ja jah
ja jah

Kahjuks ei läinud see läbi..

Kera
Kera

Andke andeks aga ühtegi treenerikutsega jalgpalli treenerit Lääneranna vallas treenerite registri järgi küll pole.

wpDiscuz