1

Lääne-Nigula vallavolikogu teade

Kylaline

info@le.ee

27.09.2017 otsustas Lääne-Nigula Vallavolikogu lõpetada detailplaneeringute menetlused Lääne-Nigula vallas omanike taotlusel (koostamisega mittealustamine ja eesmärgi muutumine omanike vahetumisel) alljärgnevalt:

1. Vedra külas Koolipõllu kinnistu üldplaneeringut muutva detailplaneeringu eesmärgiga hoonestuseta maatulundusmaa sihtotstarbega kinnistu jagamiseks kuni kuueks elamukrundiks.
2. Kadarpiku külas Atsi kinnistu üldplaneeringut muutva detailplaneeringu eesmärgiga elamumaa sihtotstarbega kinnistu jagamiseks ja ühele osale sihtotstarbe (tootmismaa) määramiseks.
3. Võntkülas Välja kinnistu detailplaneering elamumaa sihtotstarbega kinnistu jagamiseks kaheks väikeelamukrundiks.
4. Pälli külas Diare kinnistu detailplaneering eesmärgiga elamumaa sihtotstarbega kinnistu jagamine kaheks väikeelamukrundiks.
5. Taebla alevikus Nurme tn 23 detailplaneeringumenetlus eesmärgiga krundi hoonestusala suurendamine.
6. Kadarpiku külas Ants Laikmaa majamuuseumi maa-ala detailplaneering eesmärgiga olemasoleva muuseumikompleksi laiendus: administratiivhoone, parkla, telkimisplatsi, linnuvaatlustorni ja jalgrattatee ehitusala määramine.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
JUSS
JUSS

Hr Mikk Lõhmus. Miks kutsute elama Lääne-Nigula valda KUI ISE SÕNA EI PEA JA LÜKKATE ISEGI TEATE EDASTAMISE TEISTE AMETNIKE KAELA:)))Kas Teie juhitud vallas paberid korda siis kui koos saunas käidud?:)

wpDiscuz