24

Merle Mäesalu sai Haapsalu linnapeakandidaadiks

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Merle Mäesalu

Merle Mäesalu. ARVO TARMULA

Valimisliit Meie Inimesed nimetas Haapsalu linnapeakandidaadiks Merle Mäesalu, kes on Lääne maavalitsuse ametnik ja IRLi ridades valitud Haapsalu volikokku.

Mäesalu lahkus hiljuti IRLst. 

„Haapsalu ja Ridala inimestel peab siin olema hea ja kindel elada aasta läbi. Aastaringselt äraelamist võimaldavaid töökohti peab jaguma ka noortele, siis kasvab elanikkond, kasvavad ettevõtted ja tänu suuremale tarbijate hulgale tuleb ettevõtteid juurde. Linnapeaesimene ülesanne on pidada sidet olemasolevate ettevõtetega, et leida võimalusi nende tegutsemise reaalseks toetamiseks ja tutvustada uutele investoritele Haapsalut hea keskkonnana väikeettevõtluseks,“ selgitas Mäesalu esimesi tegevusi linnapeaks saades.

„Haapsalust võiks saada tervise pealinn, kus prioriteediks on meie inimeste ja elukeskkonna tervis. Sinna hulka kuulub näiteks ka paremate võimaluste loomine meie oma Haapsalu ja Ridala toidutootjate toodangu realiseerimiseks,“ lisas Mäesalu.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
tohoh
tohoh

kas Sulevite kange kants saab nüüd murtud

juss
juss

poolt!

Kodanik
Kodanik

Aga kes on Ekre kandidaat?

seda et
seda et

millal bikiini voor tuleb

Ain
Ain

Linnapeaks saab jälle Urmas Sukles
tahate vöi ei, M.M-l jöud sellest
kohast lihtsalt üle veel ei käi.
Ka meeskond Suklesel on tegus,vali,
Sul,kallis valija pole muudkui vali,vali.

Viigimees
Viigimees

Nagu Venemaal juba.

Valimine on vabatahtlik!
Valimine on vabatahtlik!

Valimine on vabatahtlik!

arvan
arvan

linnavalitsuses on ju tubli kogemus hääletamiste ja muude asjade vassimisel ja palgaliste kommentaatorite kasutamisel. Kõigil vist meeles see, kui Haapsalu linna ähvardas oht saada kõige loomavaenulikuma teo “autasu”. Aga üldiselt- võiks süveneda asjade sisusse, mitte labaselt inimest mõnitama hakata. Praegu pakutud linnapeakandidaatidest võiks tõesti vaadata väheke teisele poole kui kahtlaste tehingutega sahmerdav praegune linnapea.

Valdo
Valdo

Merlele edu.

valija
valija

No jah.Aga valimised võidab Sukles.

lood
lood

Ootan Suurt.

lõbutüdruk
lõbutüdruk

Suurt EI OLE olemas!!!!!

Kübe
Kübe

Prügilolli kommentaar tuli küll nüüd linnavalitsuse serverist. Ah õige, seal ju häkkerid toimetavad.

wpDiscuz