5

Segavolle rahvaliiga meistriks tuli Ridala

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

ridala võrkpall

Ridala segavolle võistkond. Foto: erakogu

Läänemaa segavolle rahvaliiga meistritiitli võitis Ridala, kellele järgnesid VK Hani ja Palivere. Kokku osales võistlusel seitse võistkonda.

Ridala eest mängisid Meelis Nukki, Priit Nukki, Janno Tamsalu, Paul Koppe, Marko Õunas, Heliko Nukki ja Kerda Ledis. Parimateks mängijateks valiti Meelis Nukki (Ridala, ühtlasi ka turniiri parim meesmängija), Aivar Kaljur (VK Hani), Jaana Ütsik (Palivere, turniiri parim naismängija), Keiro Jõgisalu (Kullamaa), Marek Orub (Noarootsi), Evelin Merilainen (VK Mürk), Taavi Kaus (MTÜ Kehale ja Vaimule).

Segavolles on platsil korraga nii mees- kui ka naismängijad. Tavavõrkpalliga võrreldes on reeglites mõned erisused. Nimelt mees ei või naismängija ründelööki blokeerida ja keelatud on hüppelt serv.

Enn Kerge

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Läänemaa segavolle 2017 | Ridala SK

[…] Läänemaa segavolle rahvaliiga meistritiitli võitis Ridala SK, kellele järgnesid VK Hani ja Palivere. Kokku osales võistlusel seitse võistkonda.Segavolle võitjad Ridala SK […]

Kaire
Kaire

Nagu ikka Kerge ja Läänela teevad võidu oma võistluseid. Lõputu koostöö kestab juba aastaid, jaksu edaspidiseks.

Kairega nõus!
Kairega nõus!

Tundub, et Läänela ja Ennu koostöö on vähemalt võrkpallis päris hea! Vaatasin Läänela kodukalt järgi- Enn korraldatud on mullused Läänemaa meistrivõistlused ja karikavõistlused naiste võrkpallis. Lisaks veel Läänemaa meistrikad rannavõrkpallis.

Toomas
Toomas

Aga kes siis meistrikatel mängivad kui need on rahvaliiga parimad võistkonnad ? Siin maakonnas on küll kõik üks puder ja kapsad.

........
........

Segavolles Läänemaa meistreid ei selgitata. Erand oli aasta 2015, kui naiste meistrikad jäeti ära, selle asemel oli segavolle 3 + 3. Rahvaliigas mängitakse segavolle formaati 2N + 4M.

wpDiscuz