16

Sukles kandideerib Reformierakonna juhatusse

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Politsei aastapäev15.Urmas SuklesTarmula

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kindlasti
kindlasti

oleks hea kui ta saaks juhatusse, meie uuele omavalitsusele igati tunnustustväärt mees. Linnale ainult kasuks, kogenud juht, tegija mees igaljuhul.

Koputaja Kullamaalt
Koputaja Kullamaalt

Kop, kop,- toetan , ei toeta – kop, kop ,kop

Vanamees
Vanamees

Et Valgel Daamil on päevad, seda ütles hoopis Toomas Vilosius. Kui Sukles on partei juhatuses, on sellest kasu ka Haapsalu linnale.

Vanamehele
Vanamehele

Küllap aastad on teinud sinu juures oma töö. Sõnad – Valgel Daamil on päevad, lausus Sukles Valge Daami päevade avamisel Karja tänava lavalt.

Vanamees
Vanamees

Vilosiuse juttu näidati telekas korduvalt. Sukles võis seda muidugi ka ütelda, sõbrad nagu nad olid.

tohoh
tohoh

spordi ja kultuuriürituste korraldamiseks on kultuurimaja. Linnapea võiks ikka linna arendamisega tegeleda mitte avalikult deklareerida, et see linn on pensionäride linn kus peale spade millelgi tulevikku pole.

ononon
ononon

Mõtlen sama. Või siis ongi mees vale töö peal – tegelik kutsumus hoopis linna kultuurijuht?

ar
ar

Vähemalt üks tubli ettevõtja ja omavaltsustegelane saab juhatusse.

Hiromant
Hiromant

Ja valituks saavad : Hanno Pevkur,
Sukles,2Kallast,Korobeinik,Maris
Lauri,Paet,Randma,Sulling,Boroditsh
10 parimat.Aitab küll.Randpere?Oäk.

Tont
Tont

Kulla 12.05,leebelt öeldes laku panni ja àra lahmi.. Hr. Sukles on olnud viimase paarikùmne aasta parim linnapea -meil on ju vòimalus vòrrelda teiste linnapeadega. Kui ametis olid teised, ei meenu ùhtegi suuremat spordi vòi kultuuriùritust,mille korraldamisega linnapea ise oleks tegelenud. Ka minu tuttavad mujalt Eestist on öelnud,et Haapsalul on linnapeaga vedanud.

Tondile
Tondile

See, et Sukles on hakkanud kultuuri linnas arendama näitab, et vennike on vale ameti peal. Ei oska oma alluvaid tööle panna, siis on hakkanud koos oma naisega kultuuri linnas vedama. Selleks moodustasid nad koos isegi osaühingu. Kas linn toetab nende projekte ka projektipõhiselt?

no
no

Aselinnapea Liina Põllu töövaldkonnaks on kultuur. Millega aga tema linnavalitsuses tegeleb,seda teavad vaid Suku ja Põld ise…

Meenuvad
Meenuvad

kõned:
“Haapsalu on hea koht suremiseks…..”
“Valgel daamil algasid päevad”….. !

Mina arvan, et kui ta saab RE juhatusse, siis oleks see kõigile parim variant. Ustavad saavad oma jõulupreemiad kätte nii ehk nii !

Hiromandile
Hiromandile

Tõmba julgelt tagasi. Mõtle ka veidi. Kes saavad olla Suklese selja taga? Polegi nagu kedagi. Ka iseloomuomadused ei vea välja. Selgrootu vend.

Tõlpa
Tõlpa

Kui vaadata nimekirja, kes kandideerivad, siis sellesse seltskonda Suklesel asja küll ei ole. Andku ikka eelkõige endale aru. Ta on ju üritanud pürgida juba mitu korda sellesse kõrgemasse seltskonda, aga tulutult.

2.kodanik
2.kodanik

Kui vaadata nimekirja, siis just on põhjust sinna seltskonda pürgida, sest kuskil pole ju kirjas, et erakonna juhatuses peavad klounid domineerima.

wpDiscuz