0

Esimeseks Haapsalu pokkerimeistriks tuli saarlane Tarmo Tammel

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

PokkerTarmo Tammel. Foto: Tarmo Pikk, Tartu Mõttemängude Klubi

18. juunil toimusid Eesti vanima ööklubi Africa VIP-saalis esimesed Haapsalu meistrivõistlused turniiripokkeris. Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös korraldatud 55-eurose osalustasuga No Limit Holdem freezeout-turniiri võitis Tarmo Tammel.

Korduvalt ka Eesti suurimatel pokkeriturniiridel mehetegusid teinud Tammel on Tallinnas elav saarlane, keda tuntakse muuhulgas nii tantsumuusiku kui pealinnas asuva ööklubi Factory osanikuna. “Minu peamiseks eesmärgiks olid küll 18. juunil toimuvad Saaremaa meistrivõistlused, kuid teel Kuressaarde
otsustasin ka esimestelt Haapsalu meistrivõistlustelt läbi põigata,” kommenteeris rahulolev tšempion.

“Ega neid kahele turniirile sõitjaid vähe polnudki – tulime Tallinnast koguni kolme autoga ning toetasime kõik üksteist ka mängu ajal,” jätkas kõikjale jõudev Tammel ning lisas entusiastlikult: “Hea, et võit omadele jäi, nüüd aga juba edasi Söörömöölö!”

Tammel teenis turniirivõidu eest 520, teiseks tulnud kohalik mängumees Tõnis Tilk aga 350 eurot auhinnaraha. Kolmanda koha saavutas pealinlane Tanel Koht, keda premeeriti 230 euroga. Kokku jagus auhinnaraha viiele parimale, kahjuks pidi võistluse ainus naismängija Deisy SIld leppima kuulsusetu kuuenda kohaga. Küll ootasid aga nii teda kui mitmeid teisi osalejaid eriauhinnad ööklubilt Africa.

Triobet on osa 1963. aastal loodud edukast ja kiirelt kasvavast Betsson Grupist (BSG), mis on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator. Triobet on BSG kaubamärgiks Baltikumis ning juhtiv online hasartmängude pakkuja Eestis.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz