2

Mudilaste tantsupidu läks korda

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

Fotod: Arvo Tarmula

Kolmandat korda peetud eelkooliealiste laste tantsupidu tõi laupäeval Haapsallu umbes 1500 tantsuhuvilist.

Lasteaialapsed, kellest kõige nooremad olid kahe-aastased, alustasid rongkäiku Haapsalu staadioni eest kell 15. Tantsupidu algas kell 16 piiskopilinnuses.

Tantsupeo ühe korraldaja Kristi Sinimetsa hinnangul kulges pidu väga hästi. „Meid oli korraldusmeeskonnas kuus, kellest kolm tegelesid loomingulise poolega ja ülejäänud kolm kõige muuga. Sellest hoolimata suutsime tantsupeo edukalt ja meeldejäävalt ära korraldada,” lisas Sinimets.

Sinimetsa sõnul tuleb nii suures rahvahulgas ikka lastega ette äpardusi. „Mõni väänas jalga, mõnele tegi tol päeval eredalt säranud päike liiga, üldse osutati esmaabi 32 korral,” sõnas Sinimets.

Sellele, kas tantsupidu järgmiselgi aastal Haapsalus tuleb, ei osanud Sinimets vastata. Tema kinnitusel ei ole tantsupeol riiklikku toetust, mistõttu on raske leida raha nii suurte ürituste korraldamiseks.

Haapsalust lõid kaasa Vikerkaare, Pääsupesa, Päikesejänku ja Tõrukese lasteaia rühmad.

IMG_0180 IMG_0251 IMG_0257 IMG_0352 IMG_0353 IMG_0359

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Haapslus suvitav soomlane
Haapslus suvitav soomlane

Palun selgitage mulle, kuidas uritus teie kultuuri arenguga seotud on ?

Tõruke
Tõruke

Pääsupesa ja Päikesejänku olid ikka ka, mi sest, et siia galeriisse ei mahtunud!

wpDiscuz