1

Lotovõitja polnud suurvõidust kuulnudki

Lehte Ilves

Lehte Ilves

lehte@le.ee

Juuni algul lotoga rohkem kui 210 000 eurot võitnud naine ei teadnud viimse hetkeni suurest tabamusest ega pannud tähele ka lehelugu ja reklaami, milles paluti võitjal endast teada anda, kirjutab Sakala.

6. juunil saadud võit oleks aegunud 5. septembril. Et piletiomanik võiduta ei jääks, prooviski lotofirma tema tähelepanu püüda ajakirjanduse vahendusel.

Võitja oli ostnud ühe Eurojackpoti pileti kümneks loosimiseks ja ootas ära, kuni loosimised on möödas.

Viljandimaal elav naispensionär oli pileti ostnud 30. mail Männimäe Selverist Viljandis ja numbrid valinud ise.

Naine ütles lotofirmale, et on varemgi suuri võite saanud, suurim neist oli 12 000 krooni. Nüüdse hiidtabamuse eest kavatseb ta soetada uue auto ja süntesaatori, et lastelastega perebändi teha. Ülejäänud raha lubas ta anda lastele ja lastelastele.

Kõnealune lotovõit on suuruselt teine, mille on toonud Viljandimaalt ostetud pilet. Esikohal on 313 795 eurot 26 senti väärt võit, mis saadi 2012. aasta 26. detsembril Viking Lottoga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
küsija suu
küsija suu

Ja mis sest võitjast tänaseks on saanud?

wpDiscuz