6

Tõnis Mägi kutsub üles Augustibluusi boikoteerima

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Tõnis Mägi kutsub üles boikoteerima Augustibluusi, sest seal esineb näitleja ja bluusimuusik Steven Seagal, kes toetab Putini režiimi ja Krimmi vallutamist, vahendas uudisteportaal Delfi.

ERRi R2 „Suveraadiole" antud intervjuus ütles Tõnis Mägi, et on arusaamatu, miks kutsuvad Augustibluusi korraldajad Eestisse mehe, kes toetab Putinit, Krimmi annekteerimist ja esineb Sevastopolis motofestivalil Donetski rahvavabariigi hümniga. Mägi hinnangul võetakse Seagal seal kahe käega vastu kui mingi superkangelane.

„See ei lähe kohe mitte nii, kutsun suisa boikoteerima," ütles Mägi Augustibluusi kohta ja lisas, et „see on täielik provokatsioon, võtta praegusel hetkel siia selline mees."

Mägi sõnul võivad paljud inimesed protesti mõttes üritusele minemata jätta või võtta kaasa plakatid ja loosungid.

"See on täiesti arusaamatu, kas mehed üldse ei jälgi maailmas toimuvat?" vahendab muusik Tõnis Mägi küsimust portaal Menu.

Nimelt leiab Mägi, et olukord maailmas on hetkel murettekitav ning nüüd kutsustakse Eestisse esinema mees, kes on ilmselgelt Putiniga ühel meelel.

Steven Seagal kirjutab alla Krimmi annekteerimisele ning esineb ka Sevastopolis motofestivalil, esitades seal Ukraina venemeelsete separatistidega Donetski rahvavabariigi hümni.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Putini kaval käik
Putini kaval käik

Augustibluus Seagaliga näitab Kremlile selgelt kätte, kui paljud eestlased Putini agressiivset poliitikat toetavad. Protsent saab olema suur.

kuulaja
kuulaja

Tõnnil oleks aeg lavalt lahkuda kuna antul juhul tekitab tema praegu riikide vahel ebameeldivusi. Ise käis venemaal küll taidlemas aga minekut ei olnud ja nüüd lööb kadedus välja. Tema ei tule nüüd küll ütlema keda kuulata keda mitte peale selle veel rahvast üles keerama laus häbi.

Maggi
Maggi

Kas oli piisavalt huvitav stsenaarium?

Maggi
Maggi

Raudselt lähen ja kutsun Narvast sõbrad ka teeme ühe peo Venemaa toetuseks ajakirjandus on piisavalt reklaami teinud,Tõnis ka, tableti rahvas lubas Airport Jam-i piletid bluusi vastu vahetada praegu ootame Venemaa lippe jne.

Robert
Robert

Vana Mägi on Seagali kõrval üks könn.

mägi
mägi

on jällegi armajokki õuelaulik

wpDiscuz