Rimo Hundi koduklubi eurotee sai otsa

Eile õhtul pidas haapsallase Rimo Hundi koduklubi FC Levadia jalgpalli Euroopa liiga teise eelringi kordusmängu Rumeenia Panduriiga ja kaotas 0:4.

Levadia sõitis Rumeeniasse edasipääsulootusega, sest Tallinnas peetud kohtumine oli lõppenud 0:0 viigiga. Rumeenias viinuks Levadia edasi ka kõik 0:0-st suuremad viigid.

Kuid rumeenlased tegid võitja kiiresti selgeks. Juba 7. minutil viis Matulevičius Rumeenia klubi 1:0 juhtima. 35. mänguminutil lõi Erico peaga Pandurii eduseisuks 2:0 ja neli minutit hiljem otsustas Breeveld sisuliselt edasipääseja – 3:0. 57. minutil lõi Erico oma teise värava ja selliseks seis jäigi.

Euroopa liiga esimesest ringist oli Levadia edasi pääsenud tänu Rimo Hundi kolmele väravale.