3

Katseajal seadusega pahuksisse läinud roolijoodik peab üle 400 tunni üldkasulikku tööd tegema

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

politsei-symbolfoto-470x255

Lääne maakohtu Haapsalu kohtumajas mõisteti Valter Kannule, kes katseajal taas seadusega pahuksisse läks 419 tundi ühiskondlikult kasulikku tööd.

Mullu oktoobris karistas kohus Kannu joobes juhtimise eest 6 kuu pikkuse vangistusega 1aastase katseajaga ja võttis temalt kolmeks kuuks juhtimisõiguse. Kohtuotsus jõustus 8. novembril, kuid neli päeva hiljem, 12. novembri öösel jäi mees, kellelt juhtimisõigus oli ära võetud, autoroolis Haapsalus politseile vahele. 

Et Kann katseajal taas seadusega pahuksisse läks, nõudis prokurör mehele karistuseks 8 kuud vangistust, millele liideti eelmise otsusega mõistetud ärakandmata karistus 6 kuud vangistust. Siiski otsustas kohus 1 aasta 1 kuu ja 29 päeva pikkune vangistus asendada 419 tundi üldkasuliku tööga, mis tuleb Kannul ära teha 12 kuu jooksul.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Haapsalus
Haapsalus

Haapsalus saab ÜK tunnid vahetada kas suitsude või viina vastu.

k
k

noo miks ta ei võiks seal vangis ära istuda, vähemalt aastake see potensiaalne mõrvar luku taga.. Praegu saab aga kohe rooli istuda ju jälle

kont
kont

Tuhkagi ta ük tööd tegema hakkab.

wpDiscuz