77

Pagulased saavad kortereid sisustada kuni 1500 euro eest inimese kohta

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Kroonid-eurod

Sotsiaalministeerium sõlmis kolmapäeval Hoolekandeteenuste AS-iga lepingu, mille kohaselt tasub ministeerium pagulastele üüritud korterite sisustamise eest kuni 1500 eurot inimese kohta.

Sotsiaalministeerium lubab Hoolekandeteenustel üürida pagulastele kortereid, mis on omakorda üüritud Riigi Kinnisvara AS-ilt (RKAS). Seejuures peab korterites olema esmane sisustus.

Hoolekandeteenustel tuleb rahvusvahelise kaitse saanud pagulastega lepingud sõlmida ja neile iga kuu 18. kuupäevaks üüriarve saata. Üürilepingu hinnas sisaldub korteri sisustamise kulu, mis on kuni 1500 eurot inimese kohta. Sellele lisanduvad üüri- ja kommunaalkulud, ettenägematud remondikulud ning üldkulud, mis on arvestuslikult 150 eurot kuus.

Kui üürnik jätab maksmata terve üüri või osa sellest, tuleb sotsiaalministeeriumil endal puudujääk kinni maksta. Samuti tuleb ministeeriumil hüvitada ettenägematud remondikulud, mida kindlustus ei kata.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Riho
Riho

See pagulased on nagu vähkkasvaja, mida varem eemaldada, seda parem. Midagi peab ju ette võtma, sest seda turvalist ja kaunist Eestimaad varsti enam pole!

konn
konn

Vaadake keda te siia niivaga üritate tuua.
Nad on teist usku, kes vihkab kõiki teisi uskusid.
Nad on sõdalased, kes ei karda surma, vaid otsivad seda.
https://www.youtube.com/watch?v=_bKYKtko7zI#t=2.206099
Me ei saa neile enam vastu, kui on tekkinud siia araablaste kogukond, sest eestlane pole enam sõdima harjunud nagu veel sajand tagasi ja pigem lahkub, kui hakkab vastu.
Asustada siia alla 900 tuhande rahva sekke 200 miljonilist rahvast on kindel häving esimesele.

konn
konn

See 1500€ on ühe inimese kohta. Tuleb järjekordne 5 liikmeline moslemite pere Iraagist. 5×1500=7500€. Suvel käis asekantsler Haapsalus ja andis lubaduse, et Haapsalusse enam nn pagulasi mõnda aega ei tule. Aga kuna on eesti poliitikud tõtt rääkinud, mitte kunagi.
Neid on juba praegu 9 eelkooliealist last, üks kohe sündimas.
Haapsalus on kohalike laste nii väikse sündivuse juures oodata seda, et tekivad segaklassid, kus pooled on kohalikud ja pooled sisserändajad.
Arvake ära kummad peksa hakkavad saama.
Kui Mäesalu oma bandega asju kokku ei paki ja siit minema ei tõmba, siis näeme juba mõne aasta pärast seda, mida näeme Rootsis Malmös või Brüsselis Molenbeekis.

Riho
Riho

Miks on vaja seda saasta siia tuua??? Soome on juba maha müüdud, kohati ei saa aru mis riigis oled, tsorkad-burkad igal pool. Mis siis saab kui siia sattub pühasõdalane, kes mingi aeg ennast kuskil koolis õhku laseb? Ah??? Me peame võitlema selle vastu, et lõppeks selle saasta import siia!

galina
galina

Kurb kui riik ei arvesta oma rahvaga ise käin 2töökohta lapsed tunnevad minust puudu mida peaks tegema et kes kasvatab grupiga last elab vaesus piiris klopm tegib kurku.Vahest saadaks seda riiki perse.

tahate abi
tahate abi

küsige reformierakonna käestt.Nad on alati eestlaste eest väljas,mitte nagu mingid kesikud…..

Re:
Re:

Sellepärast ma seda riiki vihkangi.
Kui peaks midagi toimuma näiteks võõra riigi väed, siis mul pole kahju isegi, sest see riik irvitab meie vaeste ja väetiste üle.
KURB KURB KURB.

eestlane
eestlane

reformikad koos oma pagulaga käigu kanni

Urve
Urve

Kas riigikogus on tõesti ainult värdjad tööl? Oma riigi vaeseid ei toeta, kuid pagulasi küll!? Ma ei ole rassist, kuid õiglus peab olema omal kohal!!!!

Kits
Kits

Oma vaesed mingu parem tööle.

Anonüümne
Anonüümne

jaa Eestlased 1.5 euro eest

wpDiscuz