Avakülg » Toimetus

Toimetus

Peatoimetaja:

Andrus Karnau (andrus.karnau@le.ee)

Toimetajad:

Kaire Reiljan (kaire@le.ee)

Kaie Ilves (kaie@le.ee)

Lemmi Kann (lemmi.kann@le.ee)

Urmas Lauri (urmas.lauri@le.ee)

Tarmo Õuemaa (tarmo@le.ee)

Kristjan Kosk (kristjan.kosk@le.ee)

Fotograaf:

Arvo Tarmula

Keeletoimetaja:

Heli Tammik

Kujundaja-küljendaja:

Tiina Liiv

Reklaamitoimetajad:

Ave Tapner (ave.tapner@le.ee)

Alar Birk (alar.birk@le.ee)

Kuulutuste vastuvõtjad:

Merilin Sellik

Kuulutused, teated ja muu info saada Lääne Elu üldaadressil info@le.ee.

Reklaamisoovid:

reklaam@le.ee Toimetus: 473 7222 Kuulutused ja reklaam: 473 7111, 473 7222 Lääne Elu ilmub trükis teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval. Toimetus on avatud E–R kl 8.30–17 Posti 30, Haapsalu Pangarekvisiidid: Swedbank (OÜ Lääne Elu, EE182200221015678031) SEB (OÜ Lääne Elu, EE621010602002515004)

Viimased uudised

css.php

© 2017 Lääne Elu. All Rights Reserved.