Avakülg » Pealugu, Uudised » Ossinovski välistas koostöö EKRE-ga

Ossinovski välistas koostöö EKRE-ga (11)

Anname tuld!Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esimees Jevgeni Ossinovski kinnitas taas, et SDE ei hakka tegema koostööd Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga (EKRE).

"EKRE püüab kompenseerida oma haledalt nõrka nimekirja Tallinnas agressiivse loosungiga "Me paneme kõik põlema!"," kirjutas Ossinovski oma Facebooki leheküljel.

"Sotsid on ainsana välistanud koostöö selle inimvaenuliku kambaga nii Tallinnas kui riigis. "Üllatavalt ja kahetsusväärselt soovib Reformierakond nendega koalitsiooni mõlemas. "Mina olen üsna avatud mitte ainult EKRE, vaid vaid kõigi parlamendierakondade suhtes," ütles Pevkur," kirjutas Ossinovski Reformierakonna esimehe sõnadele viidates.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond soovib kohalike omavalitsuste valimistel saavutada Tallinnas kolmas tulemus ning kukutada võimult Keskerakond.

EKRE  Tallinna linnapeakandidaat, erakonna  aseesimees Martin Helme sõnas, et kuna EKRE eesmärgiks on kukutada Tallinnas võimult Keskerakond, ei välista erakond seetõttu pragmaatilistel kaalutlustel koostööd ühegi poliitilise jõuga.


Vt ka: "EKRE läheb valimistele hüüdlausega „Anname tuld!“"

11 “Ossinovski välistas koostöö EKRE-ga”

 1. tahaks teada

  kes annab oma hääle moraalselt väärastunud ossinovskitele ?

 2. Ossinovski välistab koostöö ? Eks koostöö peaks olema kahepoolne ja vaevalt EKRE soovib sotsidega koostööd teha. Aga, eks neid lubajaid ennegi olnud, kes välistavad , kuid pärast valimisi ikka ühes voodis. Aeg näitab.

 3. Vaadake ekre nimekirja Haapsalus. Juhatuse liige Rohilaid!!!
  Kriminaal, kinni istunud, tuntud tüngategija. Pole vist ühtegi vanemat inimest Haapsalus, kes ei teaks kellega tegu. Joob täis ja siis ähvardab kõik maha lasta.
  Olgu see oss moraalselt väärastunud, aga kriminaale pole siia küll vaja.

 4. Unesnôiduja

  Ossinovski vôiks oma suumulk kinni hoida, Helme pangu end pôlema.

 5. Kas Helme tõesti usub, kõik suitsumehed lähevad valima? Ekrelastel seda vene mannomat siis ikka jagub või?

 6. Keelevääratus

  Kas mitte “vene MAMMONAT” ei peaks olema, või on viigimees mingi uue taristu laadse sõna juurutanud?

 7. Unesallalaskja

  EKRE t võiks ju korra kõik üheskoos valida, siis saab tõestatud asjaolu, et millegipärast suurt midagi ei muutu. PROOVIME ÄRA!

 8. Imelik/persona+non+grata

  Ossinovski on tark mees kuid kohati hüsteeriline.

 9. sots on komm

  Kas keegi üldse kutsub sotse koostööle? Pole väga kindel. Sest mida sa jagad kui jagada polegi enam midagi.

  • Imelik/persona+non+grata

   Võib-olla see tuleb Sulle üllatusena aga ükski erakond ei tooda midagi, ainult võimule saades korjab kokku ja jagab uuesti laiali. “Maailmavaade” seisnebki ainult selles kuidas jagada.

 10. Ossinovskil oli seekord raske eesti keelest aru saada#:anname tuld# ei tähenda, et paneme kõik põlema.Nii tark mees jagab ju hästi multi-kultit ja homondust, ega rohkem polekski vaja…….

Kommenteeri

Viimased uudised

css.php

© 2017 Lääne Elu. All Rights Reserved.