Avakülg » Uudised » Mäesalu: Paralepa juhtum on Suklese linnapea-ajale iseloomulik

Mäesalu: Paralepa juhtum on Suklese linnapea-ajale iseloomulik (33)

Merle Mäesalu

Haapsalu volikogu opositsiooni esindaja, järgmistel valimistel valimisliidus Meie Inimesed kandideeriv IRLi fraktsiooni liige Merle Mäesalu (pildil) leidis, et katse ehitada Paralepas krundi ostnud linnavolinikule linna kulul valgustus on Suklese linnapea-ajale iseloomulik.

„Neid asju on ju varemgi olnud, mida linnapeale ette on heidetud,” ütles ta. „2015 algatasid IRL ja sotsid linnapea Suklesele umbusaldusavalduse. Kindlasti on see ühelt poolt väga ebameeldiv lugu, aga teiselt poolt näitab, et olime õigel teel 2015. aasta umbusaldamisega.”

Mäesalu sõnul on info nii värske, et IRLi fraktsioon ei ole jõudnud veel koguneda ega oma seisukohta kujundada.

Laupäeval kirjutas Lääne Elu, kuidas Haapsalu linnapea Urmas Suklese valimisliidus HaRi kandideeriv ärimees Siim Saareväli küsis linnapealt pärast linnalt krundi ostmist, et see ehitaks sinna korraliku tee ja paigaldaks tänavavalgustuse. Suklese teadmisel pandigi lepingusse vastav punkt ja alles Keskerakonna aselinnapea Peeter Vikmani nõudmisel võeti see sealt välja.

33 “Mäesalu: Paralepa juhtum on Suklese linnapea-ajale iseloomulik”

 1. reisile sinuga

  ..ja siit ta tulebki- meie kandidaat. Temaga oleme õigel teel. Vali Merle. Tema armastab teid ja meie kommentaatorid ka armastavad teid- asfalteeritud teid.

 2. Et koondatud maavalitsuse ametnikud linnavalitsusse ja sealsed koondada?

 3. Endise Ridala poolt kõssugi kuulda vist pole.Loobunud kõik.

  • võiks ridalas kaua aega vett soganud ja pikka toiduahelat omanud parteikaaslase taebla sepa “vägitegusi” rahvale valgustada

 4. Ei,Mäesalule. Ja kes teda valikski.
  Pastakate jagamisest enne valimisi
  nagu vähevöitu. Mida ta seal tegelt
  teeb,midagi pole kuulda ega näha,
  peale teistele vigade pookimise.

 5. Mäesalu on väga mõistlik ja normaalne, proovige temaga kokku saada ja otse suhelda.

 6. Miks Merle Mäesalu hääletas selle poolt, et linnapead saaks palgasuuruse preemia osaliseks? Kui mul on sellele valitsusele nii palju etteheiteid, siis ei tõsta ma kätt, et makse neile preemiat?

 7. Mina seda endist miilitsat Mäesalut küll ei valiks. Isegi mitte valvelauda tööle.

 8. Merle! Vaata enne enda sisse, kui teiste sisemusi lahkama hakkad!

 9. Merle, ja miilits ? Huvitav, kus ja millal ?

 10. Ise küsin, ise vastan. Lugupeetud kommenteerijatel pole vahet, kas kirjutada Merle Mäesalust või Innar Mäesalust. Ehk siis raudne loogika-kui Innar Mäesalu lõpetas miilitsakooli, on lõppkokkuvõttes miilits Merle Mäesalu. Vahva.

 11. ajalehes avaldatud

  2002 asusin tööle majanduskuritegude uurijana Haapsalu politseijaoskonda. Minu laual olid Läänemaa avaliku elu tegelaste süüteod: kelmused ja korruptsioonikuriteod. Seejärel kandideerisin siseaudiitoriks Lääne maavalitsusse, 2008. aastal hakkasin arengu-ja planeeringuosakonna juhatajaks, vahepeal olin ka maavanem.

 12. Seda ma küsisingi. Kas 2002.aastal oli veel miilits ?

 13. Mulle ei ole see tähtis. Kuid oleks tore, kui kommenteerija kommenteerib täpselt. Kui inimene on teeninud politseis, siis pole see miilits.

 14. läheb jamaks, lõpetage ära, pole seda väärt

 15. Kui endine miilits vöi politsei,
  pole vahet.Sellepärast ta teiste
  kallal järab.Meie valime igatahes
  hr.Suklese.Mees teab,mida teeb,hea
  kindel tunne.

 16. algaski valimisteeelne tulistamine pihta. Jääge mõistlikeks, igaühel vaba voli keda valib ja lõppkokkuvõte näitab rahva tahet.

 17. Vabandust, kuid on küll vahe, kas miilits või politseinik. Tule taevas appi, varsti hakkate kirjutama NKVD-le või opritšnik, vahet ju ei ole ? Ja väga õigesti teeb, et “järab”. Tähendab, on selleks põhjust, nagu viimased sündmused selgelt näitasid. Huvitav loogika kommenteerijatel. Kui volikogu liikmed midagi ei tee ja in corpore iga otsuse puhul poolt hääletavad, on see halb. Kui “järama” hakkab, on veel hullem.

 18. Pole võimalik,et päris korralik inimene võimule pääseb?
  Mäesalu vähemalt peab seadustest kinni.

 19. Soovin Merle Mäesalu uueks Suur-Haapsalu linnapeaks. Kui Eestimaal on naine presidendiks saanud, siis Merle on täpselt õige inimene linnapeaks. Unistan suurelt. Unistustel on komme täituda.

 20. Nõus. Merle on hea kandidaat.

  • nõus, väga hea järelkasv punavanameestele, Leningradi punaparteikooli lõpetanud punatibi

 21. Mäesalu on parteitu nüüd,teeb valimisliitu.Keskerakonda ei kuulu,kes teda linnapeaks määraks.Õige boikoteerida kõik valimised,seni kuni erakonnadraamad pole igaveseks finišisse jõudnud.

 22. Kahtlen, et pr Mäesalu, olles sündinud 1970, oleks jõudnud 1991.aastaks (20-21 aastasena!) lõpetada Leningradi parteokooli.

 23. Väike täiendus. Leningradi parteikoolis õppimise kestvus: kui oli kõrgharidus- 2aastat päevast või 3 aastat kaugõppes. Kui õppuril oli keskharidus, siis 4 aastat päevast või 5 aastat kaugõpet. Tingimus kooli astumiseks parteistaaž min 3 aastat.

 24. pumba juures

  Eks siis uutele juhtidele tulevad ka uued juhtumid ja NEILE iseloomulikud. Üsna kindel!

Kommenteeri

Viimased uudised

css.php

© 2017 Lääne Elu. All Rights Reserved.