10

Martna vald võtab laenu

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Tiiu Aavik

Martna vallavanema Tiiu Aaviku sõnul tuleb soojatrass igal juhul välja vahetada. Foto: Urmas Lauri

Martna vald otsustas veel enne ühinemist võtta 190 000 eurot laenu, et vahetada välja soojatrass, remontida katlamaja  ja vahetada välja keskküttekatel.

Katlamaja kütab kolme kortermaja ja lasteaeda. „Majad on elanikke täis,” ütles Martna vallavanem Tiiu Aavik.

190 000 eurot laenu võtab vald kümneks aastaks. Pool summat loodetakse saada KIKi toetusena. Vastust tuleb 1. augustiks. „Minu unistus on, et sügisel saaks töödega pihta hakata. Teine variant oleks tuleval kevadel,” ütles Aavik.

Kui vald KIKist toetust ei saa, tuleb soojatrass Aaviku sõnul ikkagi ära vahetada.

Laenu võtmise poolt olid kõik volikogu liikmed.

JAGA

Kommenteeri

avatar
Priska Flury
Priska Flury

Tere hommikust daamid ja härrad.
Ma olen kodanik ja naine Šveits ärinaine, kes pakub raha laenud inimestele, kes vajavad kiiret laenu. See pakkumine on Šveitsi elanikkonna ja suur äri. Kodumaa 5000 euro kuni 10 miljonit eurot kõik taotlused 3% intressi. eraisikutele, ettevõtete ja muude minuga läbi mu e-posti aadress ja sa saad on lahendus teie mured. ( priskaflury@inbox.lv )

Priska Flury
Priska Flury

Tere õhtust kõigile ja kõik, mida ma olen äri naine ja Pakun laenud abivajajale ja võimeline laenu tagasi maksma ajavahemiku jooksul vahel sõlmitud inimesi, kes minuga. Alates 5000 euro 6,000,000 euro eest iga taotluse ja äri ka. Võta mind e-posti aadress ja saatke mulle oma aadress, nii et võin vastata sõnum: ( priskaflury@inbox.lv )

Priska Flury
Priska Flury

Veel vaja muretseda oma raha vajab, sest panin teile võimaluse realiseerida oma kõige vapustav unistused. Kõik, kes vajavad raha, ma annan € 10.000 € 7000000 kõigile inimestele hädasti. Siin on minu kontakt: ( priskaflury@inbox.lv )

Priska+Flury
Priska+Flury

Raha laenu pakkuda tagatist nende hädasti. € 10.000 € 7000000 kellelegi suuteline tasuma lühikese aja jooksul. Täpsema info, siin on minu e-posti ( priskaflury@inbox.lv )

Priska Flury
Priska Flury

Tere teile
Naine, mis pakub raha laenude vajavatele inimestele ja võimelised maksma tagasi mõistliku aja jooksul. € 10.000 € 7000000 kõigile inimestele hädasti. Lisateavet, siin on minu e-posti ( priskaflury@inbox.lv )

Enno
Enno

Ärge pabistage-enne valimisi paneme radikad ka tagasi

oh+jeesas
oh+jeesas

Tubli mees :))

oh+jeesas
oh+jeesas

Seda möga aetakse juba pikalt. Lubatud,aga tehtud pole sittagi. Ja kui nüüd peenemalt rääkida,siis millised majad on elanike täis ???? Kolmekordne ainult. Lamekatusega majas on pooled korterid tühjad(s.t pooled korterid on küttest maha võetud ) ,koolipoolses majas on kindlalt tühjad 4 korterit. 2 neljatoalist , ja 2 kolmetoalist. 3 kütjat,pluss eraldi saemees kes töötab paarkorda nädalas. See katlamaja on juba pikalt kuluallikas. Ammu oleks aeg olnud sinna automaat katel paigaldada. Aga noh eks Aavik-u emand tahab kah elada. Nüüd otsib ilmselt hääli omale !!!

Peeter
Peeter

Võiks üldse talvel vahetada

Raha,
Raha,

Ärkame enne valimisi!

wpDiscuz