Sauna Cupi võitsid 2015. aasta maailmameistrid

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

mooste ja pyhapaevaklubi

Mooste (rohelises) sai Pühapäevaklubist jagu 53:23. Foto Tarmo Õuemaa

Haapsalus peetud korvpalliturniiril kaitses kõige nooremate meeste vanuseklassis esikohta Mooste Mõis.

35+ vanuserühmas mängis 2015 veteranide maailmameistriks tulnud Mooste Mõis finaalis Haapsalu Pühapäevaklubiga. Mooste tegi kohe mängu alguses selgeks, kes on kes ja võitis mängu lõpuks 53:23.

Meeste 40+ vanuserühmas mängisid finaalis Vilniuse ATEA ja Valga BC Ribi. Leedukad võitsid 37:30.

Vanimas meeste võistlusklassis 50+ olid finaalis Läti Tukums ja Eesti Parim Enne. Parim Enne läks väljakule eduseisus (enne mängu viskavad võistkonnad Sauna Cupil vabaviskeid) ja hoidis seda terve esimese pool. Tukums sai esimest korda ette alles paar minutit enne kohtumise lõppu ja võitis lõpuks 26:22. Seejuures sai Parim Enne teisel poolajal ainult kolm punkti.

Kuni 40-aastaste naiste seas tuli võitjaks Kaunase Favorites, kes alistas finaalis Riia Avantise 34:27.

Naiste 40+ vanuseklassis võitis Tallinna Sungate.