Martin Teppan jooksis Balti matšil isikliku rekordi

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Alla 18-aastaste kergejõustiku Balti matšil Vilniuses jooksis Martin Teppan 800 meetrit ajaga  2.02,75, parandades isiklikku rekordid ligi 2 sekundit. See aeg andis talle viienda koha.

Võitis leedulane Tubaitis Jokubauskas ajaga 1.59,11.

Teppan hoidis end algul kolmandal kohal, kiirendas lõpus, kuid konkurendid jäid püüdmatuks. Kui võitja välja arvata, olid vahed siiski väiksed, kokku veidi üle sekund. Teppanile julgustuseks võib öelda, et konkurendid olid aasta vanemad.

Teine Läänemaalt pärit võistleja Erki Mitman oli kuues nii kuulutõukes kui ka kettaheites vastavalt 14.15 ja 42.62ga.

Läänemaalt oli koondise varusse arvatud Ainar Sten Junker takistusjooksus. Kuna keegi oma kohta ei loovutanud, jäi Junkeril võistlemata.

Võistkondlikult saavutas Eesti teise koha. Ülekaaluka võidu said kodus võistlevad leedulased.