Haapsalu põhikooli kergejõustiklased võistlesid Rakveres

Rauno Pukk

raunopukk@gmail.com

Haapsalu põhikooli noored krgejõustiklased. Erakogu

Rakveres peetud Eesti koolispordi liidu kergejõustikuvõistlustel võistlesid Haapsalu põhikooli lapsed tänavu teises liigas kümne kooli konkurentsis. Medaleid ja isiklikke rekordeid tuli võistluselt palju.

6.-7. klassi arvestuses sai Hanna-Liisa Salf kuldmedali 600 meetri jooksus 1.47,42-ga ning Eliis-Maria Koit hõbemedali kaugushüppes 4.64-ga.

Poiste arvestuses oli Sebastian Juhan Liiva kaugushüppes 4.55-ga kolmas.

8.-9. klassi arvestuses võitis kaks kuldmedalit Anna-Maria Vjazemski, kes ületas kõrgushüppes 1.55 ja läbis 100 meetrit ajaga 13,13.

Reneli Saumets võitis kulla 800 meetri jooksus 2.41,89-ga.

Poiste arvestuses sai kuulitõukes hõbemedali Kevin Sakson 12.92-ga. Rauno Tapner võitis hõbeda kõrgushüppes 1.70-ga ja Siim Suitsberg oli 100 meetri jooksus kolmandaks 12,26-ga.