Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

jalka pilt

Läänemaa JK Haapsalu püsib võidulainel. Foto: erakogu

Kolmanda liiga Lääne tsoonis mängiv Läänemaa JK Haapsalu võitis kolmandas voorus Pärnu JK Poseidoni 2:0 ja püsib seni kaotuseta.

Läänlased läksid juhtima juba neljandal minutil, kui nurgalöögist värava ette lahti jäänud palli Martin Salf pärnakate väravasse lõi. Teise värava lõi Salf 58. minutil penaltist.

Neljanda vooru mängu peab Läänemaa JK Haapsalu reedel võõrsil Raplamaa JKga. Raplamaa on liiga ainus meeskond, kellele pole seni veel ühtki väravat löödud. Peale selle mängib Raplamaa eest ka Alo Bärengrub, kes esindas alles kaks aastat tagasi Eesti koondist.

Samas liigas mängiv Lihula JK kaotas FC Nõmme Unitedi duubelmeeskonnale 1:8.

Neljanda liiga põhja-lääne tsoonis mängivad FC Haapsalu harrastajad on seni ainult kaotanud ja paiknevad liigatabelis eelviimasel ehk üheksandal kohal.