Avakülg » Galeriid, Pealugu, Uudised » Galerii: Ridala jäi vallavanemata

Galerii: Ridala jäi vallavanemata (107)

Tänasel istungil otsustas Ridala vallavolikogu häältega 8 poolt ja 7 vastu avaldada umbusaldust vallavanem Toomas Schmidtile.

Kuni uue vallavanema valimiseni täidab vallavanema kohuseid abivallavanem Helen Koppa.

Kohe seejärel vabastas volikogu ametist volikogu häältega 8 poolt, 7 vastu esimehe Toomas Vallimäe.

Volikogu esimehe kohuseid asus täitma volikogu vanim liige Raivo Õiglas, kes pani hääletusele volikogu aseesimehe ametist vabastamise. Valli Enderi umbusaldamise poolt oli 8, selle vastu 7 volikoguliiget.

Fotod: Urmas Lauri
Ridala volikogu 001

Ridala volikogu 009

Ridala volikogu 019

Ridala volikogu 022

Ridala volikogu 025

Ridala volikogu 026

Ridala volikogu 027

Ridala volikogu 033

Ridala volikogu 034

Ridala volikogu 037

Ridala volikogu 039

Ridala volikogu 046

Ridala volikogu 048

Ridala volikogu 051

Ridala volikogu 053

Ridala volikogu 054

Ridala volikogu 056

Ridala volikogu 063

Ridala volikogu 064

Ridala volikogu 065

Ridala volikogu 067

Ridala volikogu 068

Ridala volikogu 069

Ridala volikogu 071

Ridala volikogu 074

Ridala volikogu 077

Ridala volikogu 078

Ridala volikogu 080

Ridala volikogu 086

Ridala volikogu 087

Ridala volikogu 088

Ridala volikogu 094

Ridala volikogu 101

Ridala volikogu 102

Ridala volikogu 103

Ridala volikogu 105

Ridala volikogu 109

Ridala volikogu 118

Ridala volikogu 125

Ridala volikogu 127

Ridala volikogu 129

107 “Galerii: Ridala jäi vallavanemata”

 1. kahju, kahju, kahju

 2. Kõik tuleb tegijale tagasi.

 3. Uskumatu vastuhakk valijate tahtele! Huvitav, et paarile reeturile on meeltmööda pigem müüdav olla kui ausa mehe ja sirge seljaga ringi käija.

  • millest räägid

   mis reetmine, ega nad abielus polnud, nii nagu kuts külale, nii küla kutsale

  • Ja kui nüüd aus olla, siis nagu ei paista neid “toetajaid” just eriti palju olevat, heal juhul 20 inimest, kes tuuleveskitega võitlevad.

  • kes see valija oli??? ammu tahetud sellest saamatust seltskonnast lahti saada!

   • Valija oli ikka mõtlev inimene. Kuigi mõnede volikogusse saanud liikmete puhul see ei kehti (kommionu, õlle väljategija jne.). Kui sa vaevud vaatama valimise tulemusi, siis peaksid aru saama. :)

 4. vaatan, et jäätee papi päris kõva käpp poliitika vallas :)

 5. Ei midagi traagilist,vanad kännud peavad noortele teed tegema.Elu on selline.

 6. Mis kännud ega nad surmaeelikud olnud,, Vallimäe märksa noorem kui see õiglas?

 7. Selline käitumine on lihtsalt häbiväärne – eesmärk peaks olema valla ja valla inimeste heaolu ja edukas käekäik, mitte paremate kohtade ümberjaotamine vastavalt ninameeste äranägemisele. Olen siiani toetanud oma koduvalda, hoolimata sellest, et ise seal aastaid enam ei ela. Kuid peale sellist asja tekib tahtmine kohe heaga igaveseks hüvasti jätta. Loodetavasti ei puutu kokku mõne auväärse inimesega nendest umbusalduse avaldajatest, vist ei jätaks ütlemata, mida teist arvan. Tahaks teie “imetlusväärset” tööd kiita, peletate inimesi oma sahkerdamise ja võimuihaga eemale. Vahest võiks mõelda, mis eesmärgiga sinna volikokku roninud olete, praegu on ilmselge, et rahva ja nende soovide esindamisega te seal küll ei tegele. Lootus jääb, et sellisel viisil end võimule venitades teie õnn ilmselt kaua ei kesta, arvestades, et inimeste toetust teil pole. Jään huviga ootama hetke, mil karma teie õuele jõuab.

 8. Igal oinal on oma mihklipäev.

 9. …igal oinal on oma mihklipäev ja järgmistel valimistel Õiglasel, Hepneril, Nebokatil jne. pole kindlasti asja…las see pätipande naudib veidi rambivalgust… Ärmiselt kurb, et Ridala valla elanike eelistustele sedasi vesi peale tõmmati.

 10. Haapsalu võib hingata kergendatult, sest leht kirjutab, et Sukles alustas liitumisläbiräälimisi Ridalaga.Head kolimist talle.

 11. Reimo, Anti ja teised käetõstjad. Mida Rannarootsi parklas eelnevalt, enne istungit, kokku leppisite?
  Aga väga kahju on kuulda sellisest uudisest..

 12. Nebokat võib küll olla reformi peasekretär, aga see tema luigelend ka on. Mis mees see Ratas on? Kodutundes oli selline muhe vend, aga näed nüüd kuidas poliitika mehele ajupesu korraldas.

 13. 5+uudis! Ükski amet pole igavene ja ainult jõudu uuele võimule!

  • Vähemalt üks mõtlev inimene

   • No te olete ikka tõsised mõtlejad. Jõudu milleks? On uuel võimul mingid ideed või platvorm kah? Enne valimisi välja lubatu ei ole vist enam teemaks. Aga mis, siis asemele? Liitume linnaga ja ilus elu tuleb? Kuidas hakkab praeguse Ridala valla elaniku hääl välja kostma Haapsaluga liitudes? Paluks punkt haaval, mida võidab Ridala valla elanik liitumisest Haapsalu linnaga.
    Ja kui Uuemõisa kool peaks ükskord kinni pandama, tulen hanguga istungeid kuulama.

   • Aitäh väga sisutiheda kommentaari eest! Mõtlevad inimesed, teil on väga uuenduslikud ja harivad kommentaarid! :)

 14. Õnnnitlen Uuemõisa rahvas! Pääsete kütte hinnatõusust.

  • Küttehind tõuseb nii või naa Haapsalus müüdi ka katlamaja maha ega uuemõisas ka mida teist moodi lähe.

 15. Väga kurb uudis. Oleks lasknud inimestel 9 kuud veel tööd teha ja siis Haapsaluga liitudes viisakalt lõpetanud. See võimuahnus enne liitumist paistab liiga selgelt läbi ja ei jäta nendest nn umbusaldajatest head muljet. Kellelegi omadest oli kohta vaja ja siis tegutseti vahendeid valimata. Mingi inimlikkus oleks võinud jääda. Kas me sellist Eestit tahtsimegi?

  • Kallis inimene,kuidas sa aru ei saa,et siis oleks jäänud see Haapsaluga liitumine suure tõenäosusega ära ja kogu meie “rikas”vald oleks kokku läinud Martnaga! Kui üks vallavanem oleks natukenegi hoolinud oma vallast,selmet töökohast,siis oleks ta teinud rohkem koostööd ja saanud rahulikult valimisteni jätkata.

 16. Iga hinna eest võimule. Kui kahju ja kurb. Toetus Toomastele. Rahvas armastab Teid!

 17. mis sa nüüd arvad, et ühinedes jääb Uuemõisa Teenus müümata? Linnale nagu maast leitud milku

 18. viimane pilt tuleks ära raamida

 19. Tàielikud topised. Hàbi oli kuulata mis s…… suust vàlja aeti- peaasi et kangutatud saaks! Eks valimised tulevad jàlle, vaja need 8 nime meelde jàtta.

 20. Terve istungi istusid Õiglas ja Ratas rahva poole seljaga (vaata pilti nr 41), võim pöörab rahvale selja!!! Lõpuks põgenesid saalist ning Ratas ütles üle õla, et küsimustele vastab meilitsi.

  • See põgenemine oli hea jah ja kuidas ikka algul oleks tahtnud seljaga rahva poole olla. Ratasest oli enne eilset meeldiv kuvand.

 21. Mõis jäi täna põletamata. Ühtki loosungit ka polnud. Ka mitte lilli. Nõrk etendus. Schmidt vurab autoga kodu poole, osalejad ootavad põnevusega, kas AKs ikka tuleb nupp, kas mind ikka näidatakse.Homme on jälle tavaline elu. Kevad tuleb ka. Olgem rõõmsad!

 22. Häbi reetureile.Muidugi Ridala on rikas pruut Haapsalule .See see lõppeesmärk kõik on.Ei saa Panga oma spordiklubi ega ka Uuemõisa põhikooli küll köik läheb Haapsalu põhjatusse kurku, Küll te näete! Põhimõtel Ridala rahvas raisk närige muru1

 23. Haapsalu elanikuna ei soovi ma küll Ridalaga liituda. Linn ei suuda enda tänavaidki korras hoida , juba teised hullemad kui Tallinnas. Nüüd hakkame veel Toput ja teisi külasid kah ülal pidama-ei aitähh!

  • Nõus Haapsalu tänavate ja ka muu suutlikkuse asjus. Arvan, et vastumeelsus linnaga liitumise suhtes oleks vallaelanike seas palju väiksem, kui linnavalitsusel mingi normaalne kuvand oleks. Lisaks teedele mainiks ära veel haridusasutused, kus on kärbitud palku ja töökohti ning kriitikat olukorra kohta kuuleb tihti. Ei ole logopeede, õpetajad/kasvatajad stressis ja pahurad, vanemad toetavad lasteaedade heakorda isiklikest vahenditest. Küll aga leitakse vahendid Peterburgi turismi edendama sõitmiseks. Ja siis veel erakonnakaaslane imeb pastakast rasket korruptsioonijuhtumit seoses ametiauto liisingu lõppemisega.
   Schmidti meeskond sellise käitumise peale ei tuleks.

 24. Tule taevas appi ÖIGLAS sai volikogu juhiks,ei oska isegi koosolekut juhatada,põgenes saalist ja terve koosoleku istus rahva poole seljaga,samuti Ratas,alatud rahva esindajad, kes teid küll valis???

 25. Need, kes siin muudkui korrutavas, et eks valimised näitavad, te ju nagunii ei olnud ühegi täna poolthääletaja valija, nii et te võite rahuga ka järgmistel valimistel oma lemmiku poolt hääletada. Mind ajab see ainult naerma kui rumalad inimesed hüsteeritsevad ja allkirju koguvad.
  Minul on ükskõik, kes valda juhib, peaasi, et seda tehakse valla inimeste huvist lähtudes, mitte omakasust.

  • Seda sa varsti näed kuidas nad sinu huvidest lähtuvad

  • Praegune vallavanem just nimelt lähtus valla inimeste huvist. Aga kas uus volikogu esimees, kes lubas enne valimisi suure suuga kooli eest seista ja nüüd avalikult teatas, et tema seda ei tee – kas see on siis vallarahva huvide eest seismine? Häälte saamiseks enne valimisi oli kõigeks valmis!

  • Täitsa õige mõte. Kama kaks, kes valda juhib. Nüüd tulevad mängu poliitikud ja neil on tõesti täiesti ükskõik, mida valla elanik arvab.

 26. Ridalas tehti ära see mis Martnas tegemata jäi

  • Tundub, et mulle on siin nimekaim tekkinud. :))
   Isegi kui suudaks sinu pikast teemaarendusest mingi mõtte välja lugeda, siis nimevalik ikkagi ei anna põhjust inimest arukuses kahtlustada.

 27. Neid umbusalduse “põhjuseid” ei usu umbusaldajad ise samuti. Selles ei tekkinud täna kahtlustki. Tuleb lihtsalt alluda poliitiku käsule. Häbi oli. Revisjonikomisjoni esimehe etteaste meenutas seltsimees Tasku kõnet, mis oli valmis kirjutatud seltsimees Sauluse poolt, filmist “Viini postmark”.

 28. Nebukat,said võimule, nüüd olgu kohe olla tasuta internet,mida enne valimisi lubasid

 29. lõpuks juhtus see mida paljud valla elanikud ootasid!

 30. mul ka hea tunne, peaks vist kohe sauna kütte panema

 31. Kõik, kes istungit vaatamas käisid, nägid aga seda, kellele kuulub rahva poolehoid ning et seal pole isegi kaksiti mõtlemise võimalust. Nagu seal keegi rahvast ütles, see et kohalikud mandaaditud varesbarbarused end ise võimule upitasid ei peegelda muud kui jätkuvat demokraatia kriisi Eesti Vabariigis, kus rahvast üha enam püütakse üle sõita. Hea Ridala rahvas, nüüd tuleb õlad kokku panna ja vaadata, kuidas meie koduhoovis peremehetsevatest prussakatest lahti saada. Kindlasti tuleb hakata külastama kõiki järgnevaid istungeid ja oma jonni mitte jätta.

  • 20 inimet on kogu Ridala rahvas!? sinna oli kokku aetud selle kolhoosi aktiiv, kellega eelnevalt kokkulepiti ,et toeatavad Toomast. Hea, et need mõlemad tolvanid Toomased on nüüd läinud!!!

   • Istungit vaatas ikka veidi rohkem kui 20 inimest. Sul on vist matemaatikaga raskusi. Aga sul on veel arengu ruumi, täienda enda haridust! :)

 32. Kui kogu Ridala valla peale oli kohal ainult paarkümmend inimest, siis ausalt öeldes oleme oma uusi valitsejaid väärt.
  Vaadake kuidas Saue võitleb. Näljastreigid ja puha.
  Ning mulle tundub, et kogu seda aktsiooni juhib hoopis Lääne-Nigula, sest Peetris ju seal rõõmsalt palgal ja käib tööajast volikogus. Nõrk naaber on hea naaber?

  • Elmar, ma ka ei mõista miks mingi seltskond arvab, et kõik on nendega sama meelt. Ma ise plaanin siin vallavanemaks kandideerida ja siis liisin vallale auto aastaks nii 20% jääkväärtusega ning aastapärast soetan sõiduki jääkväärtuse eest endale, oleks kohe huvitav teada kas kõik endise vallavanema toetajad siis mind ka sedasi toetavad või saavad vahepeal tar…..

   • Tahad küll tubli olla, aga vaat mõistusest jääb veidi puudu, eks ju? See auto ei olnud valla auto ja vallal oli kohustus see lepingu lõppemisel liisingufirmale tagastama juhul kui vald uut lepingut sõlmida ei tahtnud. Volikogu pidas õigemaks maksta vallavanemale isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni. Vallale oli see parim variant. Mida sa sogad vett mingist aastasest liisingust? Üle kahe aasta tagasi andis volikogu vallavalitsusele loa pikendada liisingulepet 2 aasta võrra, ilmselt, siis eelmine 3 aastane leping oli läbi. On sul Peugeot auto olnud? Kui ei ole, siis mine osta kasutusrendiga tagastatud auto ja sõida. Küllap hakkab su rahakott peagi tundma, mis peale garantiiremonti selle auto varuosad maksavad. Kui ei usu, siis loe foorumit. Mina olen peale kasutusrenti oma auto tagastanud ja olen väga rõõmus. Mine osta ära ja vaatame kas saad rahulduse.

    • to Tubli sa ei saanud mu mõttekäigust aru. Muide olen juba aastaid kasutanud kasutusrenti ja üsna mitu autot tagastanud ja siiani on esindus mulle alati maksnud auto eest rohkem kui jääkväärtus. Peugeot mul tõesti kunagi pole olnud ja ei kavatse ka soetada.

  • Kas siis teised volinikud käivad vabast ajast? Mõtleks ikka oma mõtte enne postitamist korrektselt läbi.

 33. Klissiproua ka pildi peal kenasti.

 34. lugedes jääb mulje, et Toomase toetajaskond pole arusaanud lihtsast asjast, kui omavalitsuses elab vähem kui 5000 elanikku peavad nad kohustuslikus korras liituma ja Ridala ei saa jääda omaette

 35. Võtke nüüd teadmiseks, et maameeste hääl jääb nüüd hüüdjaks hääleks kõrbes. Kui vald linnaga ühineb, siis vallast võib heal juhul volikokku saada ainult neljandik uue volikogu koosseisust. Praegusesse valla volikokku sai Hepner kõige väiksema häälte arvuga nüüdse volikogu koosseisus ja sedagi tänu Toomase häältele. Toomas tõi ta volikokku sisse ja vaat mida too korraldada oskas. Häbematu selline…

 36. Seltsimees Õiglas ja seltsimees Tasku, lugege hr Tominga kommentaari Läänlase lehelt, enam paremini öelda ei saa.

 37. Kehv etendus ja viletsalt organiseeritud, sest piltide järgi ei paista palju midagi rahvast välja,kelle poolt või mis,ei ühtegi plakatit puust ja punaselt,ei sini-must-valget lippugi väljas.Artikkel ei kajasta ka 200 allkirjaga paberite üleandmist ega rahva nõudmiste kindlat ja planeeritud edasiandmist.Otse kõigi silma all avalik riisumine?
  Sukles vist lubas Panga spordihoone lõpuni ehitada.Kool jääb aga kindlasti 6-klassiliseks edasi.

 38. Kihvt mees see Toivo Tomingas,saab nüüd lõuatäie naerdagi!!

 39. Toominga kommentaar on tõesti hea. Ja ütleb kõik. Ikka tõeline sigadus, mis toimub!

 40. läänemaalane

  Momendil võeti maha artikkel ühinemise kohta koos Suklese topeltkommentaaridega,et o l i n a l i tal lubada Ridala ühinedes nimeks võtta ja Uuemõisa lossi kolida!!!Seda ta teha ei kavatsegi.Hea mees,kes lubabki?!

 41. […] märtsi istungil otsustas Ridala vallavolikogu avaldada umbusaldust vallavanem Toomas Schmidtile, vabastada ametist volikogu esimees Toomas […]

 42. Teadagi,et ussipuntras käib isikle rivaalide mahahääletamine!Muud valla asjad on hetkel teisejärgulised.

 43. Kel soovib võib vastu võitlema hakkata.

  VALLAELANIKE OSALEMINE KOHALIKU OMAVALITSUSE TEOSTAMISES
  § 36. Õigusaktide algatamise õigus
  (1) Vähemalt ühel protsendil hääleõiguslikel vallaelanikel, kuid mitte vähem kui viiel hääleõiguslikul vallaelanikul on õigusteha kohaliku elu küsimustes vallavolikogu või vallavalitsuse õigusaktide vastuvõtmiseks, muutmiseks või kehtetuks tunnistamiseks algatusi, mis võetakse arutusele hiljemalt kolme kuu jooksul.
  (2) Paragrahvi 36 lõikes 1 ettenähtud algatus esitatakse vallavalitsusele vastava eelnõuna, millele lisatakse allkirjadega varustatud algatuse esitajate nimekiri. Kui algatatud küsimus kuulub vallavolikogu pädevusse, esitab vallavalitsus selle ühe kuu jooksul vallavolikogule lahendamiseks koos omapoolse seisukohaga.
  (3) Algatuse esitajate esindajal on õigus osaleda algatuse arutelus vallavolikogus või vallavalitsuses.
  § 37. Muudatuste taotlemine vallavolikogu ja vallavalitsuse õigusaktides
  Igaühel on õigustaotleda vallavolikogult või vallavalitsuselt nende poolt vastuvõetud õigusaktidesse muudatuste tegemist või nende tühistamist, kui nendega on seadusevastaselt kitsendatud tema õigusi.
  § 38. Avalduste (ettepanekud, järelpärimised, kaebused) lahendamise kord
  (1) Vallavolikogule saabunud avaldused suunab vallavolikogu esimees vastamiseks kas vallavalitsusele või vallavalitsusele ettepanekute tegemiseks vallavolikogu vastavale komisjonile.
  (2) Avaldust arutatakse vallavolikogu komisjoni koosolekul ja vallavalitsuse istungil, kuhu võidakse kutsuda ka avaldaja või tema volitatud esindaja.
  (3) Kui lahend ei rahulda avaldajat, võetakse see avaldaja taotlusel vallavolikogu päevakorda, kus kas kinnitatakse vallavalitsuse poolt vastu võetud lahend või saadetakse avaldus tagasi uueks läbivaatamiseks. Vallavolikogu istungile kutsutakse ka avaldaja või tema volitatud esindaja.
  (4) Avaldused esitatakse vähemalt kümme päeva enne volikogu istungit ja nendele vastamine toimub järgmisel istungil, avalduse esitajale vastatakse kirjalikult.

  • § 62. Vallavolikogu tegutsemisvõimetus
   (1) Vallavolikogu on tegutsemisvõimetu, kui ta:
   1) ei ole vastu võtnud valla eelarvet kolme kuu jooksul eelarveaasta algusest või riigieelarve vastuvõtmisest arvates, kui riigieelarvet ei olnud vastu võetud eelarveaasta alguseks;
   2) ei ole kahe kuu jooksul uue koosseisu esimese istungi kokkutulemise päevast arvates valinud vallavolikogu esimeest ja vallavanemat või ei ole nelja kuu jooksul uue koosseisu esimese istungi kokkutulemise päevast arvates kinnitanud vallavalitsuse liikmeid;
   3) ei ole kahe kuu jooksul vallavolikogu esimehe, vallavanema ametist vabastamisest arvates valinud uut vallavolikogu esimeest, vallavanemat või ei ole nelja kuu jooksul vallavanema vabastamisest arvates kinnitanud vallavalitsuse liikmeid;
   4) ei ole kahe kuu jooksul vallavanemale või vallavalitsusele umbusalduse avaldamise päevast arvates valinud uut vallavanemat ja ei ole nelja kuu jooksul umbusalduse avaldamise päevast arvates kinnitanud vallavalitsuse liikmeid;
   5) rikub kohaliku omavalitsuse üksuse finantsjuhtimise seaduse § 46 lõiget 2.
   (2) Kui vallavolikogu osutub tegutsemisvõimetuks, loetakse kõigi tema liikmete volitused ennetähtaegselt lõppenuks ning nende asemele astuvad asendusliikmed seaduses sätestatud korras. Sellisel juhul kutsub vallavolikogu istungi kokku ja seda juhatab kuni vallavolikogu esimehe valimiseni valla valimiskomisjoni esimees või tema asendaja.
   (3) Kui vallavolikogu liikmete arv langeb alla vallavolikogu koosseisu häälteenamuse saavutamiseks vajaliku arvu vähem kui kuus kuud enne kohaliku omavalitsuse volikogude korralisi valimisi, otsustab valla põhimääruse paragrahvi 27 lõike 1 punktides 12 ja 13 ning paragrahvi 27 lõikes 2 nimetatud küsimusi vallavalitsus.

  • midagi seadusevastast pole toimunud, esineda siin vihakõnedega pole mõtet

 44. läänemaalane

  Ikkagi on tarvis advokaati ning ametlikku kohust.

 45. Rahva+arvamus+ei+maksa+midagi.

  Kui vaadata nüüd selle järgi, kui palju keegi valimistel hääli kogus ja kuidas eile otsustas, siis paistab väga kurb pilt. Oppositsioon + 2 reeturit kogusid isiklikult kokku 221 häält. Kõigest kolm umbusalduse saanud isikut said kokku 361 häält. Ja need, kes olid praeguses seisus jätkamise poolt kogusid valimistel kokku 502 häält. Ehk siis nirused 221 inimese soosikud otsustasid võimu kukutamise üle? Rahvale sülitati lihtsalt näkku!

  • pole selles palju keegi hääli kokku ostis, vaid kuidas demokraatlikult ja ausalt valitseda, siiani mängiti tankiste ja sahkerdati ja oldi pidurid

   • Osteti? Päris karmid väited! Kes keda ostis? Ref ja Kesk ostsid omale 2 reeturit? Häbiväärne tõesti.

  • Et siis nagu need IRL-i poolt hääletanud on rahva hääl ja 221 on lihtsalt nirud, jah? Lubage naerda! Valla kodanikuna väga tulemusega rahul!

   • Toomas esindas minu teada Ühtset Ridalat valmistel. IRL erakonnana ei saanud eriti midagi. Seega ikkagi pigem rahva hääl jah.

 46. väga rahul,et nii läks

 47. uut võimu, kui see mõistlik oleks aga see kamp …..?!
  Peaks tegema rahvahääletuse, hetkel on sellel asjal küll väga kummaline maik juures.

 48. […] vallavolikogu avaldas kolmapäeval umbusaldust vallavanem Toomas Schmidtile, volikogu esimehele Toomas Vallimäele ja aseesimehele Valli […]

 49. Nii,nüüd siis ka Saue linnas,vanad komud see tähendab reformikad tegid oma rahvale ära.Kõik kes ei mõtle nii kui nemad tuleb kõrvale lükata, kas see on demokraatia?

 50. Lihtsalt vastik on lugeda, kuidas umbusalduse avaldajaid peetakse Haapsalumeelseteks, nimetatakse mingiks kambaks jne. Olen nende inimeste poolt valimistel oma hääle andnud ja vägagi rahul hetkel toimunuga. Kui Te inimesed viitsiks lugeda volikogu protokolle 2013 aasta lagusest ( jaanuar-veebruar) siis saate ise ka aru, kes siin on Haapsalumeelsed.

  • Oled nende poolt oma hääle andnud, kelle poolt siis, kas kesikute või oravate poolt? Kas 2013 aasta lagusest (uus sõna Eesti keeles) või algusest?

 51. sa vastik kirjutad enda kohta.oled lihtsalt üks nendest vallavanema mahahääletajatest.

 52. Jah, see on demokraatia, räpane demokraatia, mida aetakse suurte valimislubaduste abil, silmakirjaliku äraostmis ja reetmise toel ning millega lõpuks rahvas lihtsalt üle lastakse. Paraku, eks ole ka rahvas ise süüdi. Ma juba aastaid ei saa aru, miks korduvalt ja korduvalt valitakse neid idioote, kes korduvalt ja korduvalt rahvale näkku on sülitanud. Minu jaoks juba ammu on võrdusmärk reformika ja valetaja vahel.

 53. Lugesin just artiklit siit:
  http://www.laanlane.ee/article/reportaa%C5%BE-haapsalu-meelsed-kukutasid-ridalas-v%C3%B5imu-vihase-vallarahva-silme-all
  ja selle järgi tuleb küll välja, et umbusalduse avaldajatel on küll väga kindle plaan Haapsaluga liituda.

 54. Rahva mälu on lühike. Seepärast püsivadki sellised sead võimul. Ka mitte ainult vallas vaid ka mujal. Ja oma võimu nimel on need kaks erakonda valmis võtma kasutusele ükskõik milliseid vahendeid. Vaadake, mis toimub Tallinnas, Sauel, pea igal pool on see nii. Loodame, et rahvale ikka jääb meele, mida opositsioon just korraldas ja kuidas tavainimestele igas mõttes selg pöörati!

 55. see aseesimees Valli tuleks panna kuhugi hooldekodusse:)

 56. Sina oled vist mõne hooldekodu omanik, kelle äri ei õitse. Pöördu tubli poliitiku Nebokat`i poole, tema juba aitab, kui sa ikka õige orav oled! :) Ainult Nebokat`i puhkused on väga pikad, kolm kuud järjest! :)

Kommenteeri

Viimased uudised

css.php

© 2017 Lääne Elu. All Rights Reserved.