Erki Mitman võitis Eesti A-klassi 7võistluses kuldmedali

Lehte Ilves

lehte.ilves@gmail.com

Erki Mitmani esikoht

Erki MItman võitis noorte mitmevõistluse meistrivõistlustel A-klassis kulla. KAJA LADVA

Nädalavahetusel Tallinnas peetud Eesti talvistel noorte mitmevõistluse meistrivõistlusel võitis A-klassis esikoha Erki Mitman  4598 punktiga.

Mitman jooksis 60 m ajaga 7,56, hüppas kaugust 6.28, tõukas kuuli 14.46, ületas kõrgushüppes 1.77, jooksis 60 m tõkkeid ajaga 8,84, ületas teivashüppes 3.56 ja jooksis 1000 m ajaga 3.04,56.

Erki Mitmanil oli see võit tema sporditee loogiline jätk. Varem saavutatud TV-10 olümpiastardi mitmevõistluse võidu kõrval tuli ta ka B-vanuseklassi mitmevõistluse võitjaks. Mullu täitis ta Tbilisis noorte EMi normatiivi kümnevõistluses.

A-klassi viievõistluses sai Anna-Maria Vjazemski 5. koha 3153 punktiga.

B-klassi tüdrukute viievõistluses osales sel aastal 35 mitmevõistlejat. Meie parimana sai Hanna-Liisa Salf 16. koha 2537 punktiga.