Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

jalgpall LJK foto Karnau03

Arhiivipilt jalgpallimängult. Foto: Andrus Karnau

Läinud laupäeval tegid Lihula kooli staadionil 1:1 viigi Läänemaa JK Haapsalu ja Lihula JK.

Kohtumine kulges suurel määral Haapsalu meeskonna domineerimisel, kuid häid momente oli ka Lihulal.

24. minutil viis Vladislav Šikirjavõi Haapsalu 1:0 juhtima. Lihula viigistas mängu teisel poolajal, kui Reilo Mark palli haapsallaste väravavõrku lõi.

Teisel poolajal oli Haapsalus palju võimalusi mäng enda kasuks pöörata, kuid seda teha ei suudetud. Head momendid ei puudunud ka Lihulal, kui karistuslöögist tulnud palli suunas latti Madis Sibul.

Eelmine Lihula ja Haapsalu vaheline jalgpallimatš lõppes tulemusega 7:0 haapsallaste võiduga.

Lihula JK peab järgmise mängu Pärnu jalgpalliklubiga.

Läänemaa JK Haapsalu kohtub aga FC Lellega.