Haapsalu põhikooli kergejõustiklased võitsid koolide 1. liigas medaleid

Lehte Ilves

lehte.ilves@gmail.com

Koolide liigaHaapsalu põhikooli õpilased Reneli Saumets, Kevin Sakson ja Anna-Maria Vjazemski tõid Haapsallu viis medalit.

Eelmisel aastal Eesti koolispordiliidu kergejõustiku 2. liiga võitnud Haapsalu põhikool võistles sel aastal 1. liigas ja esines seal väga hästi. Saavutati 7. koht, võideti 5 medalit.

6.–7. klasside arvestuses võitis kaugushüppes kuldmedali Anna-Maria Vjazemski tulemusega 5.32. Ta sai hõbemedali 60 m jooksus ajaga 8,34.

Kevin Sakson sai 8.–9. klasside arvestuses hõbemedali kuulitõukes, tulemus 12.45. Pronksi sai ta 100 m jooksus tulemusega 12.04.

Reneli Saumets sai 8.–9. kasside arvestuses 800 m jooksus pronksmedali, aeg 2.43,32.