Kristiina Seiton võitis lauatennise meistrivõistlustel pronksmedali

lauatennis Liisi Koit ja Kristiina Seiton; naispaarismängu esinelik poodiumil: Airi Avameri-Kätlin Latt II koht, Valeria Petrova-Olesja Ketško I koht ja pronksmedalistid Liisi Koit-Kristiina Seiton ning Tatjana Tšistjakova-Reelica Hanson.Naispaarismängu esinelik poodiumil: Airi Avameri-Kätlin Latt II koht, Valeria Petrova-Olesja Ketško I koht ja pronksmedalistid Liisi Koit-Kristiina Seiton ning Tatjana Tšistjakova-Reelica Hanson. Foto: erakogu

Tallinnas toimunud Eesti lauatennise meistrivõistlustel võitsid Kristiina Seiton – Liisi Koit (Pärnu-Jaagupi LTK) naispaarismängus pronksmedalid, teatas lauatennise entusiast Heikki Sool.

Poolfinaalis kaotasid nad 1:3 võitjaks tulnud paarile Valeria Petrova-Olesja Ketško (LTK Narova).

Üksikmängus jagas Kristiina Seiton 9.-12. kohta ja Karin Talving jagas 13.-16. kohta.

Meeste finaalturniiril jõudis Aaro Õismets 4:1 võiduga Timo Terase üle 16 parema hulka, kus tuli 1:4 kaotus vastu võtta Aleksandr Lušinilt.

Meespaarismängus sai Õismets koos pärnaka Kuido Põderiga 5.-8. koha.