Tippvõrkpall jõudis Haapsallu

võrkpall karnau

Hetk kohtumiselt, esiplaanil Võru naiskond. Foto: Andrus Karnau

Laupäeva õhtul oli Haapsalu Wiedemanni gümnaasiumi spordihoones naiste võrkpalli Balti liiga mäng, kus kohtusid Kohila ja Võru võistkonnad.

Kohila võrkpalliklubi naiskond võitis Famila/Võru naiskonda 3:0. Mängu lõpptulemus peegeldab ka üsna täpselt jõudude vahekorda palliplatsil. Võrdset mängu võis näha kuni esimese geimi esimese kolmandiku lõpuni. Seejärel võttis Kohila oma, Võru osutas visa vastupanu, aga võitjas polnud kahtlust.

Kohila üheksas järjestikune võit tuli numbritega 3:0 (16,15, 16). Kertu Laak tõi kasuteguri +14 juures koduvõisktonnale 15 punkti, Mari-Liis Graumann ja Maarja Kerner lisasid võitjatele 11 silma. Brita Saare kogus Võru esinduse poolel 10 ja Heleene Hollas 8 punkti.

Blokipunktide arvestuses Võrule 4-9 allajäänud Kohila ületas külalisi selgelt rünnakuefektiivsuses (51%-28%). Samuti löödi kaheksa serviässa Võru naiskonna kahe vastu.

Kohila on Balti liiga tabeliliider, Võru tubli keskmik. Kohilal on praegu tabelis 9 võitu, Kohilal 4 võitu (5. koht). Balti liigas on 11 naiskonda.