Avakülg » Kultuur, Uudised » Õpilasfirma esitleb reedel Haapsalu aabitsat

Õpilasfirma esitleb reedel Haapsalu aabitsat (4)

Õpilasfirma Haapsalu Aabits viis noort – Martin Nerman, Britta Sool, Brita-Maria Alas, Elisabeth Fofilov ja Kaspar Karja on valmis esitlema kodulinna päris enda aabitsat – Haapsalu aabitsat, teatas õpilasfirma Haapsalu Aabits personalidirektor Brita-Maria Alas.

Õpilasfirma hakkas aabitsaga põhjalikult tegelema eelmisel sügisel, kui raamatule anti ametlikum käik õpilasfirma rajamise näol.

“Raamatu väljaandmine on minu ja minu tiimi jaoks suur saavutus. Me oleme enda tehtud töö üle väga uhked ja loodame, et meie töö meeldib ka teistelegi väga,” rääkis idee autor Martin Nerman aastapikkusest vaevast.

Haapsalu aabits on lihtne turismiraamat, mis ei anna ülevaadet ainult linnast, vaid ka näiteks tantsurühmadest.

“Mina arvan, et selline raamat võiks olla iga haapsallase raamaturiiulil. Selles peitub palju teadmisi meie enda kodulinnast,” lisas Nerman.

Raamatuesitlus toimub Lääne Maakonna Keskraamatukogu lugemissaalis sel reedel, 21. novembril algusega kell 16. Oodatud on kõik huvilised.

4 “Õpilasfirma esitleb reedel Haapsalu aabitsat”

  1. tublid noored.

  2. aitäh teile!

  3. rõõmustan koos tegijatega, tahet ja indu.

  4. Super! Hea on näha, et meil on noori, kellele võib tuleviku pärandada ja kes meie elu edasi viivad. Kui nad täna midagi sellist ära on suutnud teha, siis mis ootab veel ees? :)
    Tubli töö! Olen valmis mürki võtma, et nendest noortest saab MIDAGI!

Kommenteeri

Viimased uudised

css.php

© 2017 Lääne Elu. All Rights Reserved.