Kaia Kanepi kaotas Seouli tenniseturniiri veerandfinaalis Maria Kirilenkole

Kaia Kanepi (WTA 45.) kaotas Seoulis toimuva Korea Openi tenniseturniiri veerandfinaalis venelannale Maria Kirilenkole (WTA 155.).

Karjääri jooksul ka maailma edetabelis kümne parema sekka kuulunud Kirilenko võidunumbrid olid 6:7, 6:2, 6:3.

Kanepi lõi kohtumise jooksul 9 ning Kirilenko 4 serviässa. Topeltvigu tegi Kanepi 21 ning venelanna 7. Kõikidest pallivahetusest võitis Kanepi 98 ning Kirilenko 113. Kohtumine kestis 2 tundi ja 21 minutit.

Seouli turniiri avaringis alistas Kaia Kanepi 6:2, 6:4 venelanna Elizaveta Kulitškova (WTA 208.) ning võitis kaheksandikfinaalis Kristyna Pliskovat (WTA 97) 3/6 6/3 6/2.

Kanepi ja Kirilenko on nüüd kohtunud neli korda ning kõik mängud on võitnud venelanna.