Marek Turu tuli tennises Läänemaa meistriks

juhanh@hot.ee

Marek Turu. Foto: Arvo Tarmula

marek turu

Marek Turu. Foto: Arvo Tarmula.

Pühapäeval selgusid Lääne maakonna tennise meistrivõistluste meeste üksikmängu ja meeste 45+ üksikmängu parimad.

Meeste meistritiitli võitis Marek Turu ning meeste 45+ klassis oli parim Vello Kuhi. Kuhi alistas finaalis Sulev Vare tulemusega 6:3, 6:2 . Marek Turu võitis Joonas Tomingast tulemusega 6:3, 7:5.

"Ega kergelt ei tule ükski punkt. Iga punkti nimel tuli vaeva näha," ütles tennisetreener Kuhi oma võidu kohta. "Marekul on Joonase vastu alati raske mängida. Teisi võidab ta kergemalt," iseloomustas Kuhi aga pühapäeva õhtul toimunud meeste finaali.

Tänavustel Lääne maakonna meistrivõistlustel ootavad ees veel finaalid naiste üksikmängus ning sega- ja meeste paarismängus.

Kuhi ütles, et täpne kuupäev, millal need finaalid toimuvad, ei ole vee teada, kuid mängud peaksid peetud saama kahe nädala jooksul.