Eesti epeenaiskond jõudis MMil finaali

poolfinaal epee mmIrina Embrichi kohtumine itaallanna Rossella Fiamingoga algas seisul 23:20. Vähem kui kolme minuti pärast  oli Embrichil kümnetorkeline eduseis. Foto: MMi videoülekande ekraanipilt

Eesti epeenaiskond võitis poolfinaalis tulemusega 42:32 Itaaliat ning pääses finaali.

Kaasanis toimuval vehklemise MMil alistas Eesti epeenaiskond (Erika Kirpu, Irina Embrich, Julia Beljajeva ja Kristina Kuusk) täna veerandfinaalis lisaajal Hiina 31:30 ning pääses poolfinaali, kus võitis Itaaliat.

Finaalis kohtub Eesti naiskond Venemaaga, kes alistas teises poolfinaalis Ungari naiskonna 31:24.

Kaheksandikfinaalis oli Eesti naiskond täna hommikul parem Rootsi naiskonnast üle 45:24 ning veerandfinaalis võideti lisaajal Hiinat 31:30.