Läänemaa jalgpalliklubi kaotas 3:5

Läänemaa jalgpalliklubi mängib II liigas. Foto Läänemaa jalgpalliklubi

Läänemaa jalgpalliklubi kaotas laupäeva õhtul Tallinnas peetud mängu FCF Tallinna Ülikoolile 3:5.

Läänemaa jalgpalliklubil on nüüd Eesti meistrivõistluste teises liigas kolmest mängust kaks võitu ja kaotus.

Kohtumise avavärava lõi Mark Kolosov, kui realiseeris teisel katsel penalti. Esimese lõi ta mööda, kuid kohtunik andis vastasete liiga kiire kasti jookus eest teise penalti. Vastastele punane kaart.

Mõni minut hiljem sai Tallinna Ülikooli võistkond penalti, karistuslöök löödi täpselt sisse.

Esimese poolaja keskel sai punase kaardi Läänemaa jalgpalliklubi väravavaht Hendrik Siht käega mängu eest väljaspool karistusala. Mõlemad meeskonnad jätkasid kümnekesi.

Poolaja lõpu eel viis Ervin Stüf Tallinna Ülikooli juhtima.

Teise poolaja alguses Mark Kolosov viigistas seisu, seejärel asus Tallinna Ülikool suruma ja läks ette 2: 3. Seejärel sai Kolosov teise kollase kaardi ja läänlased jätkasid üheksakesi.

Mängu viimase kümne minutiga lõi Tallinna Ülikool veel kaks väravat, seis 2:5.

Mängu lõppseisu vormistas Läänemaa jalgpalliklubi mängija Vladislav Šikirivõi, suunates tugeva pealöögi karistusalas ristnurga põrkega väravasse.